Czym jest MonaVie?

MonaVie – jest mieszanką 19 świetnie smakujących owoców na czele z jagodą acai, która zawiera niezbędną dawkę antyoksydantów oraz całą gamę składników odżywczych, które razem tworzą mieszankę dostosowaną do naturalnych potrzeb Twojego organizmu i stanowią niezbędny suplement codziennej diety. Sok MonaVie został opracowany przez zespół naukowców, lekarzy i dietetyków.

 

Monavie FruitsZróżnicowana i zrównoważona dieta oraz zdrowy styl życia mają zasadnicze znaczenie dla jakości Twojego życia. Firma MonaVie oferuje przepyszną mieszankę brazylijskich jagód ACAI (jednego z największych darów natury – okrzyknięta „Najbardziej energetycznym owocem świata” – Superfoods) oraz 18 innych, korzystnie wpływających na zdrowie owoców organicznych z różnych stref klimatycznych świata. MonaVie oferuje dwa rodzaje produktów w formie soków użytkowych stanowiących uzupełnienie codziennej diety.

MonaVie zaspokaja potrzeby żywieniowe Twojego organizmu. MonaVie oferuje przepyszną mieszankę brazylijskich jagód Acai – jednego z najlepszych darów natury oraz 18 innych korzystnie wpływających na zdrowie owoców. Dieta oparta na koncepcji Równowaga-Żróżnicowanie-Umiar pomoże Ci prowadzić zdrowy tryb życia.

SKORZYSTAJ Z DOBROCZYNNEGO DZIAŁANIA OWOCÓW, ZACZNIJ PROFILAKTYKĘ I ZAPOBIEGAJ CHOROBOM
UTRZYMAJ ORGANIZM W DOBREJ KONDYCJI FIZYCZNEJ, PO PROSTU DBAJ O SWOJE ZDROWIE

Zdrowie w butelce Monavie Original Żyjemy w czasach gdzie duże zanieczyszczenie środowiska staje się normą, rozwój przemysłu powoduje wiele niekorzystnych zmian w całym ekosystemie naszego globu. Człowiek, jako główny sprawca całego bałagany na ziemi i rozstroju w przyrodzie dążąc do rozwoju technicznego i umysłowego bardzo często zapomina o swoim zdrowiu.
Z reguły dzieje się tak, że dopóki jesteśmy młodzi i w miarę sprawni nie przywiązujemy wagi do stanu swojego zdrowia, bo przecież nic nam nie dolega. Nie rzadko żyjemy w dużym stresie, jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu, aby zadbać o zdrowe i pożywne jedzenie. Nie ma w tym nic dziwnego, żyjemy w epoce dużych zmian i dużego tępa rozwoju, zaczyna nam po prostu brakować czasu dla siebie.
Problem pojawia się dopiero wtedy, gdy nasz organizm odmawia nam posłuszeństwa i domaga się „generalnego remontu” a nie rzadko także „wymiany części”.
Wszystko byłoby OK., gdyby nie to, że jesteśmy ludźmi a nie maszynami i nie wszystko da się w nas naprawić lub wymienić. Bardzo często dzieje się tak, że jest już za późno na jakikolwiek „remont czy wymianę” i wtedy…
.
Aby uniknąć właśnie takich przykrych niespodzianek musimy znaleźć czas i przede wszystkim chęci, aby zadbać o swoje zdrowie dużo, dużo wcześniej niż znajdziemy się w sytuacji bez wyjścia. Skutecznym sposobem na zapobieganie chorobom jest profilaktyka suplementacyjna. W ogólnym rozrachunku jest to metoda bardziej opłacalna niż leczenie chorób
.
MONAVIE daje nam do dyspozycji produkt, który w pełni zaspokaja potrzeby suplementacyjne ludzkiego organizmu i niezmiernie skutecznie zapobiega większości chorób XX i XXI wieku, a nawet jak twierdzą konsumenci MONAVIE, wspomaga leczenie i usuwa skutki wielu z nich.
.
acai2MONAVIE to produkt, którego koronnym składnikiem jest legendarna jagoda Açai znana w Amazonii od tysięcy lat, stosowana przez amazonki i tamtejsze plemiona w celu utrzymania organizmu w dobrym  zdrowiu i dobrej kondycji fizycznej. Jagoda Açai posiada wszystko, czego potrzebuje organizm do prawidłowego funkcjonowania. Wiele witamin m.in. A, B1, B2, B3, E, C.
Pierwiastki takie jak fosfor, magnez, wapń, potas.
Białko, niezbędne kwasy tłuszczowe Omega3, Omega6, Omega9 i Omega 12. Enzymy odpowiedzialne za prawidłowe funkcjonowanie komórek.
Badania wykazują, że Açai zawiera 33 razy więcej przeciwutleniaczy niż czerwone winogrona, ponad 20 razy więcej niż leśne jagody, ogólnie mówiąc poprawia naszą odporność i siły witalne.