GENEZA

Starannie opracowane, aby wyregulować Twój metabolizm, ZEN BODI™ to ukierunkowane, kompleksowe podejście do kontroli wagi. Poprzez ograniczenie łaknienia, spalanie tłuszczu i budowanie mięśni, ZEN BODI™ otwiera drogę do zdrowia i przywraca naturalne mechanizmy organizmu, zapewniające to, czego chcesz najbardziej: efekty.

ZENBodi

INFORMACJE NAUKOWE O ZEN BODI™

Ludzkie ciało jest skomplikowane. Potrzeba kilku mechanizmów współpracujących ze sobą aby utrzymać Twoje ciało w zdrowiu i w formie, co oznacza że wielofunkcyjne podejście jest konieczne, aby prawidłowo celować w utratę tłuszczu.

Podczas jedzenia Twoje komórki tłuszczowe wytwarzają naturalnego posłańca o nazwie leptyna. Leptyna ma dwie role w organizmie: komunikuje się z mózgiem sygnalizując, że organizm nie jest już głodny oraz informuje mózg, gdy organizm tego potrzebuje, żeby zacząć wykorzystywać komórki tłuszczowe jako źródło energii.

Wraz z wiekiem, nasze komórki mogą również rozpocząć uwalnianie innego białka zwanego białkiem C-reaktywnym, które powoduje stan zapalny w organizmie. Po jego uwolnieniu, białko C-reaktywne łączy się z cząsteczkami leptyny, wywołując stan zapalny i, jak duży blok próbujący przejść przez mały otwór, blokuje komunikaty leptyny wysyłane do mózgu. Zaczyna się błędne koło: organizm nie może już rozpoznać, kiedy jest najedzony, co powoduje wzrost masy ciała, mogący prowadzić do otyłości, choroby serca i cukrzycy.

System ZEN BODI™ działa harmonijnie, zmniejszając produkcję białka C-reaktywnego, co pozwala leptynie komunikować się z mózgiem, dzięki czemu można prawidłowo regulować apetyt. ZEN BODI™ zmniejsza również aktywność enzymu zwanego G3PDH, który przekształca cukier z krwi w tłuszcz; poprzez spowolnienie produkcji G3PDH, ZEN BODI™ pomaga w zachowaniu szczuplejszej sylwetki.** Jest ukierunkowany na trzy istotne aspekty nabierania formy: ograniczenie apetytu, redukcję centymetrów i modelowanie sylwetki. To metodyczne podejście do odchudzania nie jest jedyną rewolucyjną cechą ZEN BODI™, to co jest naprawdę rewolucyjne, to efekty jakie można z nim osiągnąć.

ZEN BODI™ jest idealnym uzupełnieniem Systemu Wspierania Młodości YES™ (ang. Youth Enhancement System) oferowanego wyłącznie przez Jeunesse®. Przywróć harmonię i wspomóż prawidłowe funkcjonowanie swojego organizmu.

TRZY SYNERGICZNE FORMUŁY

ZEN Shape™ZEN SHAPE™

Z ekstraktem z nasion afrykańskiego mango, ekstraktem z liści zielonej herbaty i ketonami malinowymi, ZEN Shape™ walczy z apetytem na słodycze jednocześnie kontrolując uczucie głodu. W Forbes Magazine został przedstawiony jako jeden z najskuteczniejszych suplementów odchudzających na rynku, ekstrakt z nasion afrykańskiego mango przyciągnął międzynarodową uwagę. W rzeczywistości, aby uzyskać tego rodzaju składniki odżywcze, jakie oferuje ZEN Shape™, trzeba by zjeść 90 kilogramów owoców. ZEN Shape™ zostało starannie opracowane by przygotować ciało do utraty tłuszczu.

Regulacja łaknienia.
ZEN Shape™ wspiera Cię w dokonywaniu właściwych wyborów poprzez hamowanie łaknienia, prowadzącego do niezdrowych nawyków.

Te skuteczne kapsułki zawierają opatentowaną postać ekstraktu z nasion afrykańskiego mango. Badania kliniczne wykazały, że stymuluje on zmniejszanie masy ciała i sprzyja poprawie metabolizmu.* Wzbogacony ketonami malinowymi i wysokiej jakości ekstraktem z zielonej herbaty, ZEN Shape™ kontroluje apetyt i pomaga regulować poziom cukru we krwi. Osiągnij doskonałą równowagę z ZEN Shape™.

ZEN FIT™ZEN FIT™

Redukcja centymetrów.
Aminokwasy są niezbędne dla zdrowia, ale organizm nie może ich produkować na własną rękę. ZEN Fit™ jest wzbogacony aminokwasami, które wyzwalają spalanie tłuszczu ułatwiając utrzymanie mięśni i wspomagając wchłanianie składników pokarmowych. Aminokwasy dodatkowo aktywują neuroprzekaźniki w mózgu, które łagodzą stres i poprawiają nastrój.

Zaprojektowany by przy minimalnej kaloryczności maksymalizować wartości odżywcze, ZEN Fit™ zawiera ponadto ponad 20 gramów białka na 6 kalorii w każdej porcji. Wzmocnij swoje ciało i umysł z ZEN Fit™.

ZEN Fit™ jest bogatym źródłem aminokwasów, które pomagają w regeneracji mięśni, a także w trawieniu białek. Są one również ważne przy spalaniu tłuszczu i poprawiają nastrój. Specjalnie opracowana receptura ZEN Fit™ współpracuje z ZEN Pro™ i ZEN Shape™ by zwiększyć wrażliwość mózgu na leptynę, tak by wiedzieć wcześniej kiedy głód został zaspokojony – co oznacza, że się je tyle, ile organizm potrzebuje, nie więcej nie mniej.

Dostępne smaki:

ZEN PRO™

Modelowanie sylwetki.ZEN PRO™
Białko pomaga budować mięśnie i modelować ciało; to jest to, co sprawia, że wyglądasz lepiej i szczuplej po redukcji centymetrów.

ZEN Pro™ zawiera najwyższej jakości mieszankę białka serwatkowego, ryżowego, grochowego i sproszkowanych nasion chia, zapewniającą uczucie sytości na dłużej. Formuła ZEN Pro™ zawiera również wyselekcjonowane szczepy bakterii probiotycznych, które optymalizują procesy trawienne i pomagają utrzymać szczupłą sylwetkę. ZEN Pro™ uwalnia siłę wydajności.

Białko jest najważniejszym paliwem mięśni. Dlatego wzbogaciliśmy ZEN Pro™ skuteczną mieszanką białka serwatkowego, ryżowego i grochowego – by zbudować swoją siłę, potrzebujesz się wzmocnić. Dodaliśmy również sproszkowane nasiona chia, aby pozwolić Ci uzyskać optymalną energię bez dodatkowych kalorii. Nasz wyjątkowy produkt jest wytwarzany z najwyższej jakości białka, jakie jest dostępne. Jest lekkostrawny i zdrowszy od wielu produktów na bazie soi.

 

ZACZNIJ JUŻ TERAZ

  1. Weź dwie kapsułki ZEN Shape™ przed głównymi posiłkami, aby ograniczyć apetyt.
  2. Wsyp ZEN Fit™ do 237-355 ml (co odpowiada 8-12 uncji) zimnej wody przed treningiem lub dwa razy dziennie, aby zeszczupleć.
  3. Weź ZEN Pro™ jako zamiennik posiłku lub po ćwiczeniach, aby wspomóc regenerację mięśni.

System ZEN BODI™ powinien być stosowany w połączeniu ze zdrową dietą i ćwiczeniami fizycznymi. Żeby osiągnąć szybki sukces z systemem ZEN BODI™, pij napoje z mniej niż 25 kaloriami na każde 237-296 ml (co odpowiada 8-10 uncji). Skonsultuj się z lekarzem przed rozpoczęciem jakiegokolwiek nowego ćwiczenia, planu diety lub programu suplementacji, zwłaszcza jeśli cierpisz na jakąkolwiek dolegliwość medyczną lub regularnie przyjmujesz leki. Aby uzyskać najlepsze efekty, używaj wszystkich trzech produktów ZEN BODI™ razem.

ZEN BODI™ został zaprojektowany po latach badań naukowychZEN BODI™opis
przez lekarzy i naukowców, którzy pracują w sektorze ochrony zdrowia od dziesięcioleci. Zastrzeżona kompozycja synergicznych składników, która jest naturalnie ukierunkowna w działaniu na wiele systemów w organizmie. Porzuć diety i zacznij żyć. Odkryj sekret równowagi z ZEN BODI™.

* J. Oben i inni: IGOB131 Irvingia gabonensis (Afrykańskie mango) znacząco redukuje masę ciała oraz poprawia parametry metaboliczne u osób z nadwagą w badaniach randomizowanych z podwójnie ślepą próbą kontrolowaną placebo. Lipidy w zdrowiu i chorobie 2009.

** J. Oben, J. L. Ngondi, K. Blum: Hamowanie adipogenezy przez ekstrakt z nasion Irvingia gabonensis (OB131) pośredniczący w regulacji w dół genów PPARy i leptyny oraz regulacji w górę genu adiponektyny. Lipidy w zdrowiu i chorobie 2008 07:44.