GENEZA

Starannie opracowane, aby wyregulować Twój metabolizm, ZEN BODI™ to ukierunkowane, kompleksowe podejście do kontroli wagi. Poprzez ograniczenie łaknienia, spalanie tłuszczu i budowanie mięśni, ZEN BODI™ otwiera drogę do zdrowia i przywraca naturalne mechanizmy organizmu, zapewniające to, czego chcesz najbardziej: efekty.

ZENBodi

INFORMACJE NAUKOWE O ZEN BODI™

Ludzkie ciało jest skomplikowane. Potrzeba kilku mechanizmów współpracujących ze sobą aby utrzymać Twoje ciało w zdrowiu i w formie, co oznacza że wielofunkcyjne podejście jest konieczne, aby prawidłowo celować w utratę tłuszczu.

RESERVE™

to unikalna, botaniczna mieszanka niezbędnych przeciwutleniaczy, antocyjanów i kwasów tłuszczowych o właściwościach wzmacniających, które maksymalnie polepszą Tobie zdrowie i opóźnią procesy przedwczesnego starzenia. Reserve™ to naturalnie słodkie i egzotyczne smaki. Specjalna formuła, która została opracowana po to, aby zapewnić ochronę, jakiej potrzebujesz. RESERVE™ to smaczny i pożywny żel, dzięki któremu poczujesz młodzieńczą witalność, a Twój ogólny stan zdrowia znacząco się poprawi.

RESERVE™ unikalna, botaniczna mieszanka niezbędnych przeciwutleniaczy, antocyjanów i kwasów tłuszczowych

VIDACELL® jest w 100% naturalnym suplementem diety, który dostarcza do komórek organizmu istotne
i niezbędne składniki odżywcze, które pomagają zapewnić wsparcie dla optymalnego stanu zdrowia. Vidacell® jest wytwarzany z rodzimych szczepów specyficznie wyselekcjonowanych frakcji ziaren ryżu, które są zbierane w doskonałej fazie wzrostu i przy najwyższej zawartości składników odżywczych. Vidacell® pochodzi ze Siam Valley w Tajlandii, regionu znanego na świecie z jednych z najbardziej urodzajnych i czystych gleb jakie kiedykolwiek znaleziono, ze względu na tysiące lat naturalnego organicznego nagromadzenia minerałów.

Vidacell®

Te unikalne suplementy spowolniają objawy przedwczesnego starzenia. Silne witaminy i minerały przenikają do DNA i opóźniają skracanie telomerów. AM zawiera składniki odżywcze dające energię, jasność umysłu i koncentrację. Formuła PM balansuje systemy do spokojnego snu. Dowiedź się więcej o innowacjach naprawy DNA.

AM & PM Essentials™

FINITI™ naturalnie wspomaga enzym telomerazę.

Badania, za które przyznano Nagrodę Nobla ukazały zasadniczą przyczynę naturalnego starzenia się komórek.
Odpowiedź nie może być dostrzeżona ludzkim okiem i znajduje się w czymś, co nazwano telomerami. Telomery składają się
 z powtarzalnych sekwencji DNA, które stanowią ochronną nakładkę, lub końcówkę naszych chromosomów. Ich zadaniem jest chronienie naszego DNA. W dniu narodzin nasze telomery są długie, ale z czasem zaczynają się skracać. Innymi słowy, nasze telomery strzępią
 się podobnie do końcówek sznurowadeł i rozpoczyna się podróż nazywana „komórkowym starzeniem się”.

Monavie Active

MonaVie Active – zdrowe stawy

Optymalny skład mieszanki wzmacnia ciało, poprawia ogólną kondycję fizyczną i wydajność organizmu, zwiększa mobilność i elastyczność ruchową. Brazylijska jagoda Açai i 18 pozostałych owoców oraz zawarte w soku antyoksydanty, polifenole, glukozaminia i witaminia C doskonale wpływają na funkcjonowanie stawów, pozwalają na utrzymanie zdrowej tkanki chrzęstnej i wspierają proces tworzenia kolagenu w skórze.

Wzmacnia organizm, wzbogacając go w białko. Białko jest podstawowym składnikiem hormonów oraz tkanek – elementów składowych organizmu. Pokarm bogaty w białko wzmacnia nasze narządy wewnętrzne, mięśnie, a także włosy, skórę i paznokcie, których zewnętrzne warstwy zawierają białko. Zawartość białka w niewielkiej Açai jest większa niż w całym jaju kurzym. Oczyszcza organizm z toksyn i innych szkodliwych substancji. Jagody Açai przez wieki używano w celu oczyszczenia organizmu z substancji trujących i szkodliwych. Wspomaga pracę mięśni i usuwa zmęczenie. Mieszanka niezbędnych aminokwasów i mikroelementów, którą zawiera Açai, znacznie przyspiesza regenerację energii po dużym wysiłku.Monavie żywność funkcionalna