LUMINESCE™ odmładzające serum do twarzy, które przywróci młodość i blask Twojej skórze.

LUMINESCE™ odmładzające serum do twarzy, które przywróci młodość i blask Twojej skórze.

LUMINESCE™ komórkowe serum odmładzające to unikalny produkt oparty na innowacyjnej technologii komórek macierzystych.

 

LUMINESCE™ serum komórkowe jest pierwszym produktem linii kosmetyków do pielęgnacji skóry stworzonych przez firmę Jeunesse global. Jest wyjątkowe ze względu na użytą technologie produkcji oraz składniki, których jak do tej pory żadna firma kosmetyczna nie używała.

Nowa technologia jest zabezpieczona patentami, co sprawia, że żadna inna firma nie może z niej korzystać. Jerunesse Global jest, więc jedyną firmą na tak wielkim rynku, jakim jest rynek kosmetyczny, która ma w swojej ofercie produkt, który rzeczywiście działa i odmładza naszą skórę.

Twórcą tego produktu jest światowej sławy lekarz dermatolog doktor Nathan Newman, o którym z pewnością nie słyszałeś. Zapraszam, więc do zakładki Doradcy medyczni Jeunesse gdzie jest krótka notka o tym lekarzu.

LUMINESCE™ to wyjątkowe serum do twarzy przeciwdziałające starzeniu się skóry po przez wspieranie naturalnych procesów zachodzących w skórze. Technologia dorosłych komórek macierzystych zastosowana w tym kosmetyku sprawia, że działanie serum można porównać do zabiegów chirurgii plastycznej z tą różnicą, że w przypadku stosowania naszego serum mówimy o działaniu naturalnych składników.

Młodszy, zdrowszy i bardziej promienisty wygląd twarzy.

LUMINESCE™ komórkowe serum odmładzające

Nasze rewolucyjne serum zawiera ponad 200 czynników wzrostu naturalnie występujących w skórze człowieka. Czynniki wzrostu są naturalnym językiem komórek, z których jesteśmy zbudowani, dlatego nasze serum jest takie wyjątkowe.
Czynniki wzrostu i przekaźniki skóry obecne w serum do pielęgnacji twarzy luminesce współdziałają z naturalnymi procesami zachodzącymi w skórze w zakresie minimalizowania bardzo widocznych jak i mniejszych zmarszczek i linii występujących na twarzy.
Regularne stosowanie serum daje widoczne rezultaty, przywraca skórze młodzieńczy wygląd, jędrność i gładkość.
Nasze serum sprawdza się również w leczeniu blizn po urazach, oparzeniach czy operacjach nawet takich, które są na skórze od wielu lat. Ten produkt je zmniejsza, sprawia, że są mniej widoczne a w niektórych przypadkach blizny całkiem znikają.

LUMINESCE™ komórkowe serum odmładzające LUMINESCE™ komórkowe serum odmładzające to niezwykły kosmetyk, dzięki któremu odzyskasz swoją piękną młodzieńczą twarz. A jeśli jesteś osobą, która nie ma jeszcze zmarszczek ani zdanych widocznych zmian to stosując to serum zachowasz obecny wygląd na wiele lat.

LUMINESCE™ korzyści

 • Pomaga wyrównać przebarwienia i plamy na skórze.
 • Odnawia poziom nawilżenia skóry.
 • Wspiera młody sprężysty wygląd skóry.
 • Minimalizuje występowanie głębokich i drobnych zmarszczek na twarzy.
 • Przywraca starzejącej się skórze młodzieńczy blask.
 • Odnawia naturalny poziom białek oraz czynników wzrostu w skórze, które zużywają się w raz z wiekiem.
 • Opóźnia starzenie się.
 • Szybko wchłania się w skórę.

LUMINESCE™ cechy

 • Zawiera specjalny wypełniacz zmarszczek, który zachowuje sprężystości skóry.
 • Zawiera wyjątkową zgłoszoną do opatentowania i zatwierdzenia przez lekarzy formułę potwierdzoną badaniami klinicznymi.
 • Zawiera wyłącznie naturalne składniki, hipoalergiczny. Nie zawiera parabenów.

serum nogi 20Niedawno przeprowadzone badanie wykazało, że dzięki serum odmładzającemu LUMINESCE™

 • 88% kobiet zauważyło poprawę ogólnego wyglądu ich skóry.
 • 75$ doświadczyło polepszenia faktury i gładkości skóry.
 • 70% zaobserwowało zmniejszenie występowania głębokich i drobnych zmarszczek.
 • 70% odczuło zwiększenie sprężystości i elastyczności skóry.

 Składniki: Phosphate Buffered Saline, woda oczyszczona, gliceryna, wyciąg lizatu drożdży saccharomyces, hydroksyetyloceluloza, glukonolakton (oraz) benzoesan sodu,hialuronian sodu, guma ksantanowa, pantenol DL, sól sodowa PCA, alantoina, dysmutaza ponadtlenkowa, wodorotlenek sodu.