Serum regenerujące z inuliną i olejem arganowym.

Inulina w stanie naturalnym występuje w korzeniach oraz bulwach niektórych roślin. Ma działanie nawilżające i łagodzące. Ułatwia utrzymanie naturalnej flory bakteryjnej na skórze, co wspomaga utrzymanie pięknego wyglądu skóry – działa więc jak czysta natura. Olej arganowy nazywany jest płynnym złotem Berberów. Już od dawien dawna służy Marokańczykom do celów kosmetycznych i medycznych. Zaliczany jest do jednych z droższych olejów na świecie, głównie ze względu na jego ograniczoną dostępność oraz pracochłonny proces pozyskiwania.

Użycie optymalnych stężeń aktywnych składników powoduje, że serum pobudza mechanizmy metaboliczne i regenerację skóry twarzy, widocznie  Serum regenerujące z inuliną i olejem arganowym.wpływając na odnowienie stref osłabionych. Wzmacnia funkcje ochronne skóry. Zwiększa komórkowe rezerwy energetyczne, redukując objawy zmęczenia i stresu. Przywraca skórze właściwe nawilżenie, jędrność, witalność i piękny koloryt. Dzięki niemu na Twoją twarz powraca młodzieńczy blask i uroda.

Inulina– stosowana jest w kosmetyce od niedawna. Jest to innowacyjny, bardzo przyjazny skórze składnik, który działa łagodząco i nawilżająco. Inulina jest prebiotykiem, ma za zadanie wzmacniać właściwą florę bakteryjną na skórze, przez co hamuje rozwój trądziku. Jest to składnik bardzo przyjazny dla każdej z nas, a szczególnie polecany jest dla alergików. Co ważne, inulina obniża pH i zakwasza środowisko. Najczęściej pozyskiwana jest z korzenia cykorii.

Olej arganowy– otrzymany z nasion drzewa arganowego. Jest nieoceniony głównie ze względu na swoje działania odmładzające. Regeneruje naskórek, wzmacnia komórki, zapobiega pojawianiu się bruzd. Likwiduje suchość i szorstkość skóry. Chroni przed agresywnym działaniem słońca i wiatru, a jednocześnie łagodzi objawy trądziku młodzieńczego i alergii.

Koenzym Q10– zwany jest też eliksirem młodości. Zapobiega procesom starzenia się skóry i ją regeneruje. Posiada także zdolność chronienia komórek skóry przed działaniem promieni UVA. Pomaga w usuwaniu zniszczeń spowodowanych działaniem wolnych rodników.

Kolagen z elastyną– działa przeciw-zmarszczkowo i nawilżająco.

Witamina E– ma fenomenalne zdolności do neutralizowania wolnych rodników. Chroni skórę przed działaniem czynników zewnętrznych i zapobiega powstawaniu zmarszczek. Witamina E ma także działanie łagodzące.

 Serum regenerujące z inuliną i olejem arganowym.