Regenerujący krem do stosowania na noc oparty na innowacyjnej technologii dorosłych komórek macierzystych.

Regenerujący krem do stosowania na noc oparty na innowacyjnej technologii dorosłych komórek macierzystych.

LUMINESCE™ zaawansowany kompleks regenerujący na noc łączy wiedze i technologie światowej sławy lekarzy. Działa podczas snu, kiedy odnawianie się komórek jest najaktywniejsze, poprzez wzmocnienie DNA naszej skóry. Ten potężny kosmetyk, opierający się na najbardziej zaawansowanych badaniach klinicznych, został stworzony w celu usprawnienia konkretnych szlaków metabolicznych biorących udział w procesie starzenia


LUMINESCE™ zaawansowany kompleks regenerujący na noc zawiera naturalnie otrzymywane składniki, które wspierają wrodzoną zdolność ciała do naprawy DNA na poziomie komórek.

Pod czas normalnego procesu starzenia się komórki oraz substancja przypominająca żel, która znajduje się pomiędzy nimi tracą wodę, co powoduje, że skóra robi się cienka i sucha. Tworzenie nowych komórek skóry ulega spowolnieniu, powodując ziemistą i obwisłą skórę, a telomery chroniące DNA przed uszkodzeniem zostają skrócone. Codzienna aktywność naraża skórę na wolne rodniki, które mogą uszkodzić jej komórki. Efektem są zmarszczki i inne oznaki starzenia się skóry.

LUMINESCE™zaawansowany kompleks regenerujący na noc łączy najnowszą, zgłoszoną do opatentowania technologię w celu wsparcia podczas snu naturalnych mechanizmów samo odnowy i zmniejsza oznaki starzenia się skóry. Ten jedwabisty, kojący krem zapewnia nawilżenie niezbędne do odbudowy i odmłodzenia skóry.

LUMINESCE™zaawansowany kompleks regenerujący na noc

LUMINESCE™ zaawansowany kompleks regenerujący na noc cechy i korzyści.

Badania dowodzą zwiększenia nawilżenia wewnątrzkomórkowego o 85% po zaledwie dwóch tygodniach stosowania. Oraz zmniejszenie występowania drobnych zmarszczek i linii po zaledwie dwóch godzinach.
Zwiększa sprężystość i elastyczność skóry.
Zawiera silne witaminy i przeciwutleniacze pomagające chronić błony komórkowe przed atakiem wolnych rodników.
Szypko wchłania się w skórę.
Zawiera wyjątkową formułę zgłoszona do opatentowania opartą na dorosłych komórkach macierzystych zawierającą ponad 200 kluczowych czynników wzrostu człowieka wspomagających naturalne procesy odnawiania się skóry.
Zmniejsza występowanie plam starczych i wyrównuje barwę skóry.
Pomaga opóźnić proces starzenia poprzez stylizowanie komórek do odnowy i odmładzania.
Hipoalergiczny nie zawiera paraberów.
Zatwierdzony i polecany przez dermatologów.
Poparty wieloma badaniami klinicznymi.
Korzysta ze specjalnego systemu dostarczania fosfolipidów, który działa na poziomie nanotechnologii umożliwiając zwiększone wchłanianie się aktywnych składników.

LUMINESCE™ zaawansowany kompleks regenerujący na noc składniki.

Micrococcus lysate. Naturalnie wzmacnia naprawę DNA uszkodzonego prze promienie UV
Bajkalina. Zmniejsza skracanie telomerów i stymuluje tworzenie nowych komórek, umożliwiając łatwiejsze złuszczanie starych komórek oraz tworzenie młodziej wyglądającej i bardziej żywej powierzchni skóry.
Kompleks witamin dla skóry Luminesce. Niepowtarzalna mieszanka niezbędnych witamin, stworzona do odżywiania i
LUMINESCE™ na noc zwiększa sprężystość i elastyczność skóry. ochrony skóry, zawierająca specjalną, stabilną formę witaminy C, która zmniejsza występowanie plam starczych i wyrównuje barwę skóry.
Wyciąg z jabłka, soczewicy, arbuza i ogórka. Zapobiegają utracie wody poza skórą poprzez zatrzymy
wanie jej; w ciągu dwóch tygodni zwiększają nawilżenie wewnątrzkomórkowe o 85%. Testy wykazują również, że już zaledwie po dwóch godzinach zmniejsza się występowanie zmarszczek i drobnych linii.
Kompleks czynników wzrostu, Luminesce. Przywraca naturalny proces odnowy skóry dzięki wyjątkowej, zgłoszonej do opatentowania formule uzyskiwanej z dorosłych komórek macierzystych zawierającej ponad 200 czynników wzrostu.
Ponadtlenek dysmutazy (SOD) Opatentowany, niezwykle potężny składnik, który pomaga chronić komórki przed uszkodzeniem przez wolne rodniki.